Zwroty i Reklamacje

Zwroty i Reklamacje

Wiemy, że zwroty oraz reklamacje towaru bywają trudne i skomplikowane dlatego zrobiliśmy co w naszej mocy by ułatwić Wam cały ten proces.

Na zgłoszenie oświadczenia o rezygnacji każdego towaru zakupionego w sklepie online masz 14 dni od daty otrzymania paczki ze swoim zamówieniem.

Z kolei na odesłanie do nas zwrotu masz 14 dni od daty przesłania do nas  oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 SPOSÓB ZWROTU

1. Aby zwrócić lub reklamować produkt postępuj zgodnie ze wskazanymi krokami.

2. Wypełnij i wydrukuj  FORMULARZ ZWROTU / REKLAMACJI  TOWARU

3. W celu usprawnienia procedury zwrotu przygotuj potwierdzenie zakupu, które zostało dołączone do Twojego zamówienia. Nie jest ono konieczne, ale przyspieszy realizację zwrotu.

4. Listę kompletacyjną i formularz zwrotu towaru umieść z towarem, który chcesz zwrócić w pudełku lub kopercie wysyłkowej.

5. Zwrotu towaru możesz dokonać za pośrednictwem naszego kuriera DHL. W tym celu wejdź na stronę DHL ZWROT TOWARU I ZAMÓWIENIE KURIERA i wypełnij formularz zamówienia odbioru przesyłki zwrotnej.

Wysłanie zwrotu kosztuje 12,00 PLN, które zostanie odliczone od zwracanej Ci kwoty.  

6. Pamiętaj o zapisaniu numeru przesyłki, żebyś mógł monitorować jej losy.

Towarów zakupionych w sklepie internetowym nie można zwracać w sklepie stacjonarnym ani dostarczać ich osobiście do punktu zwrotu.  

7. Możesz też samodzielnie nadać przesyłkę.

Wyślij ją na adres: 

THE ODDER SIDE
Kopytów 44F /Procan
05-870 KOPYTÓW

8. Zwrot płatności nastąpi do 14 dni od doręczenia paczki do naszego magazynu. 

9. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od daty doręczenia przesyłki do naszego magazynu, korespondencja z decyzją zostanie przesłana mailowo. 

10. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść klienta - sklep w pierwszej kolejności naprawi reklamowany produkt, a jeśli nie będzie to możliwe - dokona wymiany na produkt pełnowartościowy. Jeśli wymiana nie będzie możliwa - sklep zwróci należność w ciągu 14 dni od daty otrzymania od klienta wadliwego produktu.

11. Prosimy aby w widocznym miejscu oznaczyć przesyłkę jako ZWROT / REKLAMACJA  

 Uwaga : koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.