Two friends
with a vision

Nazywamy się Justyna i Brygida, nasza historia rozpoczyna się w Warszawie, gdzie powstała marka The Odder Side. Jako dwie beztroskie dziewczyny zaprzyjaźniłyśmy się podczas pracy w redakcji magazynu o modzie. Pomysł założenia marki The Odder Side narodził się podczas jednej z wielu naszych rozmów na Facebooku, w czasie której wyrażałyśmy swoją miłość i pragnienie do posiadania ubrań, które sprawiają, że kobieta czuje się silna i piękna.

W 2014 roku stworzyłyśmy pierwszą kapsułową kolekcję, która była kwintesencją stylu, o którym zawsze marzyłyśmy. Wygodne t-shirty z odkrytymi plecami, przewiewne topy i ponadczasowe sukienki. Miłość do wyjątkowych produktów nie ustawała, w ciągu pięciu lat z dumą patrzyłyśmy na to jak szybko i dynamicznie nasza marka rośnie. Mamy wielkie szczęście, mogąc pozwolić sobie na podróżowanie po świecie i pracę z ludźmi, którzy nas inspirują, tworząc przy tym wymarzone kampanie. Wszystko, co robiłyśmy i robimy dzieje się z przekonaniem, że kreujemy dla Was piękną i wygodną modę.

“Praca z najlepszą przyjaciółką to spełnienie wszelkich marzeń. Mieć kogoś przy swoim boku, kto zawsze Cię wspiera i kto wie, w jaki sposób Cię dopingować, kiedy tego potrzebujesz – to najlepszy prezent od wszechświata. Wiemy kiedy druga z nas potrzebuje kawy, a kiedy wina. Niesamowicie doceniamy to jakie szczęście mamy będąc razem na tej drodze.”

In simple we trust

Wierzymy w piękno słów “mniej znaczy więcej”. Nasze kolekcje łączą w sobie prostotę, wygodę oraz ponadczasowy styl jednocześnie dbając o środowisko. Projektujemy dla COOL dziewczyny – naturalnej, zmysłowej, w pełni świadomej siebie. Od początku inspiruje nas I-don’t-care vibe. Mamy nadzieje, ze kochasz to tak samo jak my!