Uwielbiamy dzielić się naszą kreatywnością. Proces tworzenia myśli przewodnich naszych kampanii - burze mózgów nad tym, co i kto inspiruje nas najbardziej, co będzie nas motywować i napędzać w nadchodzących miesiącach, oraz co sprawi, że będziemy czuć się (i oczywiście wyglądać) najlepiej - to momenty, którymi żyjemy! 

Każda kampania to okazja do spotkania i poznawania nowych talentów lub pogłębiania więzi z tymi, z którymi już współpracowaliśmy. Kampania PreSS to podążanie za dziewczynąw biegu, w kosmopolitycznej przestrzeni - z pierwszymi promieniami słońca na jej policzkach, uchwyconymi przez Asię Typek w stolicy Hiszpanii. Wybór Asi Typek jako naszej fotografki był oczywistym wyborem dla naszej wizji! Jest znana z uchwycania stylowych i pełnych pasji kobiet na całym świecie. Ma oko do wyszukiwanie tych, którzy wyznaczają trendy - w ich codziennych zajętościach. 

 Gdy kolekcja już czeka na swój moment naszym studiu, gdy kampania zostanie sfotografowana - nasze inspiracje i pomysły przenosimy ze świata online do "realnego". I tak - mamy na myśli nasze stacjonarne sklepy! Tym razem postanowiliśmy zaprosić lokalne polskie artystki by stworzyły własne "światy" na witrynach naszych sklepów! Każda z ich wizji wiosny jest inna i to właśnie najbardziej w nich uwielbiamy! Możesz wybrać się na wycieczkę po Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i zobaczyć prace polskich twórczyń ilustracji. Uwielbiamy otaczać się sztuką, kreatywnymi duszami i jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy podzielić się ich pracami z tymi, którzy odwiedzają nasze sklepy <3