Z przyjemnością przedstawiamy nową kolekcję PreSS24, która stanowi
odzwierciedlenie nazwy „Yes Season”. Rozpoczynamy ten sezon z nową energią,
głowami pełnymi pomysłów i gotowością do działania. W oczekiwaniu na wiosnę
powoli budzimy się z zimowego snu, gotowi na nowe wyzwania i możliwości.

„Kolekcja Pre SS to jeden z pierwszych zwiastunów wiosny -
i to ten, na który poza dłuższymi dniami i wyższymi temperaturami czekamy
najbardziej. TAK to moment, w którym rozpiera nas energia, TAK mamy ochotę
na próbowanie nowych rzeczy, Tak wyglądamy nowych przygód.”- podsumowuje Justyna Przygońska, jedna ze współwłaścicielek marki.

“Yes Season” symbolizuje nowy początek. Tłem naszej kolekcji jest Madryt, miasto pełne inspiracji, które zawsze było naszym marzeniem, a sprowadziła nas do niego muza naszej kampanii Daniela Aldana, której styl i universe inspiruje nas od dawna. Ta podróż potwierdziła naszą miłość do tego miasta, a sceny ukazujące elementy kolekcji doskonale współgrają z tętniącym życiem Madrytu.

Wraz z nadejściem wiosny prezentujemy różnorodne projekty, które podkreślą indywidualny charakter naszych klientek. To sukienki o kobiecych, ale swobodnych fasonach: Fiori o długości midi, z głębokim rozcięciem, dopasowaną talią i subtelnie ażurowej fakturze oraz Joy w wersji mini, w zwierzęcym,czarno-beżowym princie. W obydwu modelach nie zabrakło oczywiście standardowego akcentu – odsłoniętych pleców.

Częścią kolekcji są również klasyczne basic’i: długa koszula BCN czy krótki T-shirt Lay. Uzupełnieniem Pre SS24 są też okrycia wierzchnie, takie jak
oversize’owa koszula jeansowa Jensen w jasnym odcieniu oraz dwustronna kurtka Rae, z floralnym żakardem projektu francuskiej pracowni: jedna strona jest w kolorze ecru,rewers w ukochanym przez nas odcieniu ochry.

,,Jedną z rzeczy, na które najbardziej czekam w nadchodzącym sezonie, są wspaniałe palety kolorów i nowe wzory. Moim absolutnym ulubieńcem z kolekcji pre SS jest dwustronna kurtka wykonana z francuskiej żakardowej tkaniny w pięknych, wiosennych kolorach.Jestem pewna, że ta rzecz będzie ze mną na bardzo długo” - mówi Brygida Handzlewiecz-Wacławek, jedna ze współwłaścicielek marki.

Pre SS24 to najwyższej jakości materiały, między innymi francuskie żakardowe tkaniny, wyjątkowe wzory, które powstały na specjalne zamówienia oraz strukturalne dzianiny włoskiej produkcji. Nasze bestsellerowe spodnie Chichi pojawia się tym razem w miękkim sztruksie.

Nie zabrakło również innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju, takich jak guziki z suszonych orzechów czy tez nasze pierwsze spotkanie z ramia (naturalna, luksusowa tkanina o zbliżonych właściwościach, za który kochamy len – jednak mniej podatna na zagniecenia).

Ten sezon to także powrót ukochanych bestsellerów w nowych, czasem zaskakujących odsłonach. W kolekcji znalazła się jeansowa spódniczka Alley w odcieniu błękitu, która stanowi świetną bazę casualowych stylizacji. Podobnie jak ukochane przez nasze Klientki spodnie ASTAIRE, tym razem w lekkiej i bardziej codziennym, beżowym wydaniu oraz kurtka Koyuki, świetna na sezon przejściowy, w tym sezonie wykonana z miękkiej, połyskującej tkaniny cupro.